8 KLUCZE PŁASKO OCZKOWE Z GRZECHOTKĄ 8-22 8el

The symbol : FT660229
The maximum number of possible parameters of the product has been reached.
Shipping within :24h
Delivery price : The lack of
Price : 73.00
Die Höhe der (PCs. ):
Share :

KLUCZE PŁASKO-OCZKOWE Z GRZECHOTKĄ ŁAMANE
8 SZT. 8-22mm


 
Klucz płasko – oczkowy może z powodzeniem zastąpić profesjonalną grzechotkę szybko mocującą, a zarazem ma znacznie mniejsze rozmiary. Wszystko to pozwala na dostęp do ciasnych miejsc.
Zaletą tego rozwiązania jest mocny mechanizm 72 zębatkowy wykonany z hartowanej stali, pozwalający na niewielki, tylko 5 stopniowy skok klucza. Grzechotki odchylają się w zakresie 180o
 
W SKŁAD ZESTWU WCHODZĄ KLUCZE :
- 8 mm
- 10 mm
- 12 mm
- 13 mm
- 14 mm
- 17 mm
- 19 mm
- 22 mm
 
Klucz wykonany z ultra twardej i sprężystej stali narzędziowej CRV. Posiada chromowane wykończenie, które podnosi jego odporność na korozję oraz estetykę wykonania. Klucz posiada grzechotkę z oczkiem o specjalnie wyprofilowanym i opatentowanym kształcie dwunastokątnym co pozwala na odkręcanie śrub takich jak:
CZWOROKĄT, TORX, SZEŚCIOKĄT, DWUNASTOKĄT, SPLINE.
 
Zastosowanie kluczy oczkowych z grzechotką pozwala na ograniczenie czasu pracy poprzez wyeliminowanie 2 ruchów w cyklu pracy klucza to z kolei skraca czas pracy w cyklu od 50% do 70%.
 
Stal stopowa Chromowo Wanadowa CRV to stop żelaza, węgla i dodatków stopowych, z których najważniejszym jest wanad. Stal CRV charakteryzuje się wysoką wytrzymałością na ścieranie, ma twardą powierzchnię, a jednocześnie w swojej strukturze wewnętrznej jest drobnoziarnista. Doskonale poddaje się obróbce cieplnej (hartowanie).

Es gibt noch keine Kommentare oder Bewertungen für dieses Produkt.
Kommentare und Feedback können nur Kunden, die dieses Produkt gekauft haben.

Manufacturers

Newsletter

Tax Free

Sklep internetowy na platformie SKY-SHOP Sklep internetowy
Please wait ...

Information

You are logged in correctly

The product has been added to your shopping cart

To your shopping cart was added the selected quantity of the product. When you order you will be able to change it.Detailed contents of the shopping cart is located at the top of the page under the icon.

Information

The product has been added to the vault